Witaj na Gothic Mody, prywatnej stronie Lorda Michała VIII traktującej o modyfikacjach dla gier z serii Gothic. Mam nadzieję, iż będziesz się tu czuł jak w domu ;)

SoulFire.WorldOfGothic.com nareszcie!

Napisał: Lord Michał VIII, 13 marca 2009 11:19

Po długich i ciężkich zmaganiach oficjalna strona zespołu modderskiego SoulFire ujżała światło dzienne. Znajdziemy tam ciekawe opisy projektów, nad którymi pracował bądź pracuje zespół. Strona prezentuje się bardzo dobrze. Polecam i zapraszam.

SoulFire.WorldOfGothic.com

Wieści z frontu #4

Napisał: Lord Michał VIII, 03 marca 2009 00:00

Tym razem kurier z frontu przyniusł wiadomości o muzyce jaką będziemy raczyć się w BIT. Do dyspozycji dostaliśmy dwa kawałki z których jeden (w sktróconej wersji) umila nam czas podczas przeglądania strony projektu. Przeczytamy też informacje o zmianach w zespole i krótką informację agitującą do wstępowania w szeregi Bone Fracture Interactive.

Źródło: blackicetales.com

[NK premiera] Juran (DE)

Napisał: Lord Michał VIII, 25 lutego 2009 21:40

Jest to ulepszona wersja modyfikacji, która powstała w listopadzie zeszłego roku.

Jesteś farmerem, który znalazł się na wyspie Juran wbrew własnej woli. Sto złotych monet, pochodnia i kilka drobiazgów to wszystko co masz. Pomóż mieszkańcom a być może znajdziesz sposób by wrócić na Khorinis…

Mod dostarcza nam trzy nowe światy, których eksploracja zajmie nam około 20-30 godzin. Dodane są też nowe zbroje, hełmy i bronie.