The Rangers

Napisał: Lord Michał VIII, 01 Wrzesień 2008 21:22

Metryczka

Jest to pierwszy i na razie jedyny projekt grupy Rangers. Pomysłodawcą był Gorn121, na początku miał być to mały mod dodający do Górniczej Doliny jeden obóz z kilkoma NPC, którzy zlecać nam mieli kilka zadań. Jednak jak powszechnie wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie inaczej było w tym przypadku. Gorn i jego towarzysze nauczywszy się już trochę więcej o modowaniu postanowili wydać dzieło, które trwalej zapisze się w pamięci modderskiej społeczności. Oczywiście ten krok wydłuży prace nad modyfikacją ale chyba warto poczekać trochę dłużej.

Oficjalna zapowiedź:

Mod wprowadza do gry historię myśliwych, którzy trafili do koloni karnej za kłusownictwo.

W modzie zobaczycie:

Trochę o fanatykach:

“Przez setki lat magom z klasztoru Innosa pomagali nadmiernie wierzący wojownicy którzy przez ludzi nazywani byli po prostu “fanatykami” . Dużo z nich było nowicjuszami którzy nie przeszli próby ognia bądź wojownikami którzy mieli widzenia (tak im się wydawało) w których Innos mówił im że są wybrani przez niego aby mu służyć, paladynami (nie chce mi się o tym pisać jak będziecie chcieli to napisze później), byli nimi również skazańcy których wybierał król. Aby nadawali się do służby byli oni poddawani różnym próbom. Z biegiem czasu ludzie zapomnieli o “fanatykach” przez wspaniałe wyczyny paladynów, i tak organizacja stała się tajna.”

“Jednym z członków “fanatyków” był sam Y’berion był on jednym z rady mistrzów , ale pewnej nocy miał on widzenie w którym Innos powiedział mu że ma skraść święty młot i go zniszczyć oraz że Magowie i Paladyni są bluźniercami, którzy naprawdę służą Beliarowi Y’berion przejął się tym i ukradł młot ale po kilku dniach znaleźli go paladyni wysłani przez magów. Magowie zasiadający w radzie skazali go na wrzucenie do koloni karanej. Został rzucił na niego czar zapomnienie ………. sraty taty sratytaty ……………….. i tak powstało bractwo śniącego na których wzorował zbroje strażników świątynnych i hierarchie w obozie.”

Status: porzucony