Bitwa mod 2

Napisał: Lord Michał VIII, 30 Styczeń 2009 22:17

Metryczka

Oficjalny opis:

Kolejna część “sagi” :P Tyle, że związana jest z poprzednikiem tylko 1 rzeczą, domyślcie się jaką :D

Trochę się nauczyłem od czasów, kiedy nie wiedziałem co to startscreen, więc jakość “dzieła” także wzrosła. Modyfikacja była robiona kilka dni, a robiona byłaby jeszcze krócej, gdyby nie spore problemy techniczne. Fabuła w modzie jest, ale tylko dlatego, aby nie została nazwana taką “zwykłą sieczką”. Mimo wszystko, ten mod to i tak zwykła sieczka :D . Acha, nie narzekajcie na 2d, gdyż było ono robione przez słabego grafika :P W startscreenie, ten klocek pośrodku to miał być symbol moda, ale nie wyszło :P

Fabuła:

“Tennoth - najsłynniejsza kraina z czasów odważnych i honorowych wojowników. To właśnie stąd pochodzą najlepsze wojska, najemnicy. Ziemie Tennoth’u opiewały legendy, a rycerzy - sława.


Zaprawione w bojach królestwo, zdołało podbić wiele ziem… i zyskać wrogów. Plemiona dzikich barbarzyńców zaczęły najeżdżać osłabione wojnami państwo. Mieli skórę twardszą od mocnego materiału, a topory wielkie i ostre. Mimo zaciekłego oporu, barbarzyńcy zaczęli już zajmować wioski i pojedyncze farmy. Król wyjechał szukać wsparcia, lecz zostawił na swoje miejsce nieco porywczego generała. On nie czekał, tylko zebrał ostatnich niezranionych jeszcze żołnierzy i ruszył walczyć z częścią wojsk barbarzyńskich. Jako miejsce bitwy wybrano kotlinę po wyschniętym jeziorze, tutaj zaczynamy naszą “historię” :). Obozowisko wojowników mieściło się niedaleko, jednak jeden z żołnierzy przysnął…”

Mod oferuje: